LajkMistr-ovládejte snadno sociální sítě (hlas,atd)

LajkMistr-ovládejte snadno sociální sítě (hlas,atd)

2. 8. 2023 Vyp Od chytrepomucky
pro IG

LajkMistr.cz je užitečný nástroj, počítačový program, který lidem s pohybovým a jiným omezením usnadňuje

 • prohlížení příspěvků a snadnou interakci se sociální sítí v internetovém prohlížeči
 • ovládání sociální sítě (IG) hlasem
 • … a nejen to!

Pokud uživatel nemůže například z důvodu výrazného pohybového omezení standardně ovládat prohlížení příspěvků a interakci s příspěvky, právě LajkMistr.cz je rychlým a uživatelsky jednoduchým řešením.

Díky možnostem programu LajkMistr.cz si může uživatel:

 • prohlížet tematicky určené příspěvky
 • reagovat na ně, například jen hlasem
 • nechat přečíst příspěvek v češtině
 • nechat přečíst příspěvek v cizím jazyce s tím, že bude přeložen do češtiny a přečten nahlas

Uživatel se stává ihned silným a rovnocenným uživatelem sociálních sítí, který o sobě může dát vědět skupinám a uživatelům, kteří mohou pomoci, například: #nadace,#ústavy,#neziskovky, atd. u nás i ve světě.”

Díky počítačovému programu LajkMistr.cz se stává člověk i s výrazným pohybovým hendikepem nevyloučeným ze života na sociálních sítích a může sociální sítě s velikou výhodou využít pro svou vlastní podporu.


Co umožňuje LajkMistr.cz

 • ovládání IG hlasem
 • výrazně ulehčuje ovládání sociální sítě (IG) v internetovém prohlížeči
 • uživatel jednoduše zadá hashtagy # nebo jména jiných uživatelů, které LajkMistr potom sám automaticky prochází, uživatel sleduje příspěvky, obrázky, videa, čte texty příspěvků

program provádí automaticky interakci s příspěvky a uživateli dle Vašeho nastavení, např:

 • čtení příspěvků (ale také čtení a překlad příspěvků z cizího jazyka do CZ)
 • lajkování / nelajkování konkrétního příspěvku HLASEM, pouhým vyslovením: “ano” / “ne”
 • možnost přidávat k příspěvku přednastavené komentáře
 • BEZPEČNOST = vlastní uživatelské jméno a heslo do sociální sítě uživatel zadává POUZE ve svém počítači (údaje nikomu nepředává)

Důležité:

 • Nezneužívejte program, např. pro marketingové účely
 • Program je určen pro podporu osob s pohybovým omezením, pro eliminování tzv. “digitálního vyloučení” osob patřících do ohrožených skupin obyvatel
 • Zachovávejte etiku práce na sociálních sítích
 • Pro co nejpohodlnější využití programu LajkMistr osobami s pohybovým omezením jsme pomohli zajistit dostatečný KREDIT ZDARMA (po registraci na LajkMistr.cz) a minimální požadavky na provoz služby, aby bylo možné naplno využít možnosti interakce klienta se sociální sítí

Jak s programem pracovat:

 1. Stáhněte ZDARMA program LajkMistr (na zkoušku možnost i bez registrace) ze stránek LajkMistr.cz
 2. Po stažení program rozbalte ve Vašem PC. V adresáři uvidíte pár souborů: hlavní aplikaci “LajkMistr” a poté soubory jako: “vlozit_hashtags.txt”, “uzivatelske_jmeno.text”, atd

Pouze 3 snadné kroky stačí ke spuštění:

 1. Otevřete soubor pro zadání uživatelského jména – vepište uživatelské jméno Vašeho IG účtu a uložte
 2. Otevřete soubor pro zadání uživatelského hesla – vepište heslo k Vašemu IG účtu a uložte
 3. Spusťte aplikaci LajkMistr – po spuštění nastavte požadované chování (zaškrtávátkem) a poté nechejte program samostatně pracovat (nepoužívejte myš, ani klávesnici, neovlivňujte program)

Výhoda registrace:

 • pokud se na stránkách LajkMIstr.cz nezaregistrujete, program provede jen několik desítek interakcí a poté se sám zastaví. Když program znova spustíte, opět je možné provést několik desítek interakcí.
 • pokud se ale na stránkách zaregistrujete, což je velmi jednoduché (email + jakékoliv uživ.jméno a heslo), je to ZDARMA, pak je Vám ihned dostupná licence v podobě souboru (dostupný po přihlášení se k LajkMistr účtu). Licenci (soubor) si můžete ZDARMA, jedním kliknutím stáhnout a nahrát jej k ostatním souborům aplikace LajkMistr ve Vašem PC. Jakmile aplikaci poté znova spustíte (s licenčním souborem v adresáři), získáte ihned ZDARMA bonusový kredit, který po spuštění aplikace umožňuje provést i několik stovek interakcí než se tento bonusový (ZDARMA) kredit vyčerpá:
Na hlavní stránce (po registraci a po přihlášení do Vašeho webového účtu) je možné stáhnout licenci (soubor: xnlic.lic) ZDARMA. Nikomu tento soubor neposkytujte, je pouze Váš.
Stažený soubor xnlic.lic zkopírujte do adresáře LajkMistr – to je vše

Ilustrační obrázky z webového účtu LajkMistr.cz

Dostupné jsou na webu statistiky
Další výhodou registrace je, že si můžete ve Vašem webovém účtu LajkMistr.cz nastavit jména uživatelů, se kterými si přejete vždy interagovat a jména vyloučených uživatelů, se kterými si nepřejete mít interakci na soc. sítích

Tipy:

 • Po spuštění programu uvidíte na displeji počítače jak pracuje, můžete program zavřít kdy sami uznáte za vhodné, ale je výhodné jej nepřerušovat v práci, aby jste programu nenarušili posloupnost jednotlivých kroků, které pro Vás realizuje. Můžete sledovat příspěvky se kterými program pracuje (dle Vašeho nastavení), pročíst si je, sledovat videa, obrázky a to jednoduše a pohodlně – bez nutnosti klikat myší. Třeba jen hlasem (zkontrolujte funkčnost mikrofonu ve Vašem PC)
 • Do souboru “vlozit_hashtags.txt” vložte hashtagy oddělené čárkou, například: #nadace,#neziskovka,#rehabilitace Můžete ale také vložit hashtagy a k nim přímo uživatelská jména, které potřebujete oslovit, například: #nadace,#neziskovka,prezident_pavel,marianjurecka,#rehabilitace

Důležité:

S programem LajkMistr pracujte obezřetně.

Neručíme za způsob jakým necháváte program interagovat se svým IG účtem. Doporučujeme nezneužívat program pro komerční účely, tzn. pro komerční automatické lajkování, kdy o sobě můžete dát vědět stovkám a tisícům uživatelů nebo pro komerční vkládání automatických komentářů, apod. Styl a způsob práce s programem LajkMistr je opravdu jen a jen na Vás. Děje se pouze ve Vašem PC. Pokud totiž budete na sociálních sítích vykazovat výrazně nestandardní, příliš intenzivní aktivitu, může Vám být na pár dnů třeba i pozastaven Váš účet (IG) ze strany sociální sítě nebo možná po dalších opakovaných prohřešcích na které budete ze strany IG upozorněni může Váš účet být i zrušen. Dbejte proto upozornění a politiky sociálních sítí a využívejte možnosti programu dle těchto pravidel. Naučte se s programem nejdříve pracovat. Najděte vhodnou rychlost – intenzitu svých aktivit, pak Vám program velmi dobře poslouží. Pracujete s programem na vlastní zodpovědnost.


V souboru “vlozit_prodlevapoolajkovani.txt” je uvedeno číslo. Čím nižší číslo uvedete, tím rychleji bude program pracovat a tím pádem budete vykazovat vyšší intenzitu práce na sociální síti.
Pokud máte registrovanou verzi, (tzn pokud máte licenční soubor xnlic.lic nahraný ve Vašem adresáři, který získáte po rychlé a snadné registraci ZDARMA), můžete nastavit počet akcí, které se mají provést

Na aplikaci LajkMistr se neustále pracuje, propojují se funkce s umělou inteligencí a také s našim systémem ChytréPomůcky.cz, díky čemu lze například rozeznít zvonek, když se objeví příspěvek s určitým textem nebo upozornění formou SMS na přednastavené číslo, apod. Člověk s pohybovým omezením nebo se zrakovým postižením tak může být upozorněn na nejnovější příspěvek nadace, který se týká jeho tématu, apod.

Zasílejte nám své tipy, zařadíme je do dalšího vývoje – platí pro osoby s pohybovým nebo jiným zdravotním omezením.

www.LajkMistr.cz


Hlídejte a stahujte nejnovější aktualizaci programu LajkMistr. Neustále totiž program musíme aktualizovat podle změn, které se dějí na sociální síti. V případě, že máte dotaz, můžete vložit komentář níže:

PTEJTE SE ONLINE
PTEJTE SE ONLINE